f6413632ba25bc_71e1ae2369e74391861af55a389db261

 

Aktualny cennik:
Cena noclegu w pokojach od osoby: 80 zł
Cena noclegu w apartamentach od osoby: 90 zł
Dzieci do lat 5: 50 %
Pobierana jest opłata klimatyczna: 2 zł/doba

Dom położony jest w cichej i spokojnej części Zakopanego.

Lokalizacja w sąsiedztwie skoczni narciarskiej i ronda kuźnickiego. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne należące do Centralnego Ośrodka Sportu: basen, boiska, korty tenisowe, fitness, stadiony, lodowisko, trasy biegowe oraz liczne wyciągi narciarskie.
Atrakcyjne położenie stanowi doskonałą bazę dla narciarzy, uprawiania turystyki górskiej, wycieczek pieszych i rowerowych oraz spacerów. Blisko do centrum Zakopanego, w pobliżu znajduje się sklep, kościół, przystanek autobusowy oraz karczmy góralskie.

Budynek posiada 20 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych oraz apartamentach.

Wszystkie pokoje są z łazienkami, wyposażone w RTV, a apartamentowe dodatkowo posiadają aneksy kuchenne: ( lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik bp oraz naczynia). Internet bezprzewodowy dostępny w całym budynku.

Do dyspozycji gości jest wyposażona kuchnia, w której znajduje się kącik wypoczynkowy z kominkiem, kino domowe, biblioteka oraz komputer. Goście korzystają z przechowalni sprzętu sportowego: narty, rowery, leżaków. Na zamówienie organizujemy wycieczki z przewodnikiem po Tatrach polskich i słowackich, spływ Dunajcem, kuligi i transport. Monitorowany parking przed domem.

W budynku nie pali się tytoniu.